Isparta Emlak Dizini

Isparta emlak dizini olan NetIsparta sayesinde Isparta'da bulunan daire, müstakil ev, işyeri, bahçe, tarla gibi gayrimenkullerinizi satmak/kiralamak artık çok daha kolay hale geldi!
ısparta emlak netısparta
Isparta emlak NetIsparta


Ev sahipleri ve emlakçılara Isparta emlak dizinininin sağlayacağı avantajlar:


Emlak ilanlarınızı tamamen ücretsiz olarak oldukça kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz. NetIsparta emlak dizini tarafından yapılan sürekli tanıtım çalışmalarıyla yayınladığınız ilanlara diğer sitelere oranla çok daha fazla etkileşim gösterecektir.

NetIsparta sadece Isparta ve çevresine yönelik bir oluşum olduğu için hedef kitlenize en uygun emlak dizin sitesi şüphesiz NetIsparta Isparta emlak dizini olacaktır.

Sitede bireysel üyelerin yayınladığı ilk ilandan hiçbir ücret talep edilmemektedir. Sonraki ilanlar için sadece 10 TL gibi küçük bir meblağ talep edilmektedir.

Kurumsal üyelerimizden ise iş hacimlerine göre 20 TL'den başlayan ücretlerle sisteme kayıt olup, ilan vermeye hemen başlayabilir.

Ev arayanlara Isparta emlak dizininin sağlayacağı avantajlar:


Sokak sokak saatlerce gezerek ev aramak yerine sitede belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda yayınlanan ilanlar arasında en uygununu bulup ev sahibi ya da acentayla görüşüp hızlı bir şekilde işleminizi halledebilirsiniz.

İlgilendiğiniz emlağın haritadaki yerini, sokak görünümünü de inceleyerek daha kolay bulabileceksiniz.
NetIsparta dizinine sadece emlak değil, apart, yurt, vasıta gibi diğer kategorilerdeki ilanlarınızı ekleyebilmeniz için çeşitli dizinler oluşturulmuştur.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder